Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Manicure japoński

Idealnie gładkie, błyszczące i zdrowe paznokcie to efekt manicure’u stosowanego w Japonii już od kilku stuleci. Wykorzystuje się tylko naturalne preparaty, które gwarantują zdrowe i piękne paznokcie. Manicure japoński szczególnie poleca się osobom, które mają problemy z rozdwajającymi się płytkami paznokci oraz osobom, których paznokcie często się łamią.

Jak wygląda manicure japoński?

Manicure japoński polega na nacieraniu paznokcia odpowiednimi preparatami i witaminami, które mają zbawienne działanie na zniszczoną płytkę paznokcia. Manicurzysta wciera mieszankę past w płytkę paznokcia wykorzystując do tego specjalną szczoteczkę. Pasty zawierają między innymi takie składniki jak: witaminy A i E, keratynę, krzemionka oraz pyłek pszczeli. Efekty widać natychmiast. Dzięki witaminom paznokcie nie rozdwajają się i nie łamią. Wyglądają pięknie i zdrowo, a do tego błyszczą jak po zastosowaniu bezbarwnego lakieru.

Kurs manicure’u japońskiego

Na kursie manicure’u japońskiego poznasz wszystkie preparaty, które wykorzystuje się do jego przeprowadzenia. Dowiesz się jak prawidłowo przygotować płytkę paznokcia przed zabiegiem oraz poznasz wszystkie techniki nakładania preparatów. Nasi kursanci wychodzą z zajęć z bogatsi o niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Kurs odbywa się pod okiem doświadczonych kosmetologów, którzy posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat efektywności prowadzenia zajęć. Po kursie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul. Jana Kazimierza 21a/31, 01-248 Warszawa

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa