Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Tytuł szkolenia

Kurs Lomi Lomi Nui – szkolenia z masażu | Akademia Spa

Od dnia

2019-01-14

Do dnia

2019-01-20

Miejsce

Cena

1200 brutto

Rezerwacja

Rezerwacja+660 zł nocleg z wyżywieniem

Kurs Lomi Lomi Nui

Podczas kursu Lomi Lomi Nui (masażu hawajskiego) dowiesz się, jak wielką uzdrawiającą moc może mieć dotyk. Zapoznasz się z różnorodnymi technikami masażu świątynnego Lomi Lomi Nui, wykonując między innymi automasaż oraz ucząc się intuicyjnego tańca z podświadomością. Uwolnisz ciało od szkodliwego napięcia. Dodatkowo będziesz miał szansę zaznajomić się z kulturą i filozofią hawajską (huną), w tym poznasz: taniec hula, rytuały ludowe i wiele innych.

Samopoznanie ciała i duszy, kontakt z emocjami, harmonia i potencjał, dotyk pełen szacunku i wrażliwości – tak w skrócie można opisać hawajski masaż. Kurs Lomi Lomi Nui jest to fascynująca zmysłowa podróż, obejmująca także wyzwania umysłowe. W Akademii Spa masz szansę na głęboką wewnętrzną przemianę.

Nasz kurs Lomi Lomi Nui składa się z dwóch modułów po 5 dni. Jest skierowany do wszystkich tych, którzy chcą świadomie pracować ze swoim ciałem oraz z ciałem drugiej osoby, niezależnie od tego, czy planują się zajmować masażem prywatnie, czy zawodowo. Jeśli jesteś pracownikiem gabinetu Spa lub salonu kosmetycznego, to po ukończeniu kursu Lomi Lomi Nui będziesz przygotowany do samodzielnej, profesjonalnej praktyki.

 

1200 zł + 660 zł nocleg
z wyżywieniem
Cena Promocyjna
1500 zł Cena Regularna

Tylko teraz oszczędzasz 300 zł

 

24-30.09.2018 Mazurskie Centrum Ekspresji

Cena 1200 zł kurs + 660 zł nocleg z wyżywieniem

 

 

Brak tekstu

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul. Jana Kazimierza 21a/31, 01-248 Warszawa

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa