Banner

poznaj naszych instruktorów

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007) magister fizjoterapii, specjalista masaży Spa, autor programów i technik masaży dla obiektów Spa, założyciel szkoły masażu Akademia Spa. Członek klubu „ Ludzie Masażu” .Autor publikacji dla magazynu Beauty Inspiration z zakresu Japońskich technik masażu, Facemodelingu oraz Roli Terapeutów Spa.

Kiedy pierwszy raz pojechałam do Japonii, odkryłam, że to jest miejsce, w którym wszystko jest dokładnie takie, jak potrzebuję i jak mi się podoba. Styl życia, estetyka, jedzenie, stosunek do ciała, ład.
Przez lata podróży i nauki – to poczucie się we mnie umacniało. Japonia to dla mnie nie kraj, ale sposób życia.

Moją pasją jest masaż, którą staram się dzielić nie tylko z praktycznego sposobu pracy z pacjentem, ale również poprzez szkolenia.

Fizjoterapeuta z ponad 12-letnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Założyciel i dyrektor Centrum Szkoleniowego Body-Relax oraz Rocznego Studium Terapii Tkanek Miękkich. Autor badań naukowych  oraz publikacji z zakresu masażu tkanek głębokich.

Pracuję w zawodzie od 10 lat. Od ponad ośmiu lat jestem trenerem z dziedziny masażu i kosmetyki, a od ponad dwóch lat także wykładowcą na Wyższej Szkole Inżynierii I Zdrowia (2017 r.)

Absolwent na kierunku Fizjoterapii Wyższej Szkole Terapii i Edukacji w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie w branży Spa od 2004 r. w ośrodkach Spa : Afrodyta Spa ***Ośno Lubuskie , Sand Hotel**** Kołobrzeg ,Hotel Senator**** Dzwirzyno , Marine Hotel***** Kołobrzeg ,Hotel Havet***** Dzwirzyno. Ponad 12 letnie doświadczenie pracy na stanowisku Terapeuty Spa.

 

Jest mi bardzo miło gościć w projekcie Akademii Spa

Nazywam się Aneta Hregorowicz-Gorlo...

 

Zafascynowana naturą i jej ogromną mocą w przywracaniu zdrowia i urody stworzyłam w Ostrowie Wielkopolskim miejskie spa OD'NOVA – pierwsze i jedyne w pełni naturalne SPA, holistyczne miejsce pielęgnacji ciała, które staje się właśnie marką franczyzową.

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Od ponad 12 lat pracuję w zawodzie.  Doświadczenie zdobywałam m.in. Afrodyta Spa *** w Ośnie lubuskim.

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul. Kopernika 17 , Sopot 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa