Banner

 

Jest mi bardzo miło gościć w projekcie Akademii Spa

Nazywam się Aneta Hregorowicz-Gorlo...

Jednak zdecydowanie wolę mówić o swojej pasji, którą od wielu lat jest terapia manualna jakże fascynującego obszaru jakim jest nasza twarz. Jako kosmetolog, dyplomowany dietetyk oraz naturoterapeutka od zawsze wiedziałam, że na nasze zewnętrzne piękno składa się wiele czynników, a całościowe podejście do natury człowieka i jego holistyczna opieka może zagwarantować nam „zdrowie i piękno wypisane na twarzy” – jest to domena jaką kieruję się na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Ideą mojej pracy jest towarzyszenie wielu kobietom w odkrywaniu czasem najgłębiej ukrytego piękna i wewnętrznej harmonii, a stały rozwój i poszukiwanie holistycznych w pełni naturalnych metod pracy z ciałem a szczególnie naszą twarzą, to cele do których zbliżam się każdego dnia… dlatego też od kilku lat prowadzę Holistyczną Akademię Młodości, gdzie z radością dzielę się niekonwencjonalnymi metodami swojej pracy.

 Jako terapeutka biologicznej odnowy twarzy od kilku lat rozwijam autorską metodą Facemodelingu, która jest kwintesencją wiedzy i tajników urodowych zebranych z wielu zakątków świata. Ta w pełni naturalna metoda odmładzania i modelowania twarzy ,to nie tylko technika, ale wielka pasja jakiej oddaje się każdego dnia. Oprócz nauczania i przekazywania profesjonalnych umiejętności dzielę się również swoją wiedzą na autorskich warsztatach z Odmładzjącej Autoplastyki twarzy i Kinesiotapingu Estetycznego. Co pozwala na wzbogacenie i uzupełnienie programów odnowy biologicznej w naszych gabinetach.

Jestem przekonana, że odpowiednia edukacja i stały rozwój pozwolą nam profesjonalistom w holistyczny sposób zatroszczyć się o naszych pacjentów, co w konsekwencji przełoży się nie tylko na poprawę piękna i estetyki naszej twarzy ,ale szczególnie na poziom witalności i zadowolenia z jakże pięknego życia.

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul. Kopernika 17 , Sopot 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa