Banner

Trójpak - 30%

Drukuj
Trójpak produktów z rabatem 20% -
brak obrazka

Cena:

280,00 zł

Opis produktu:

ZAMÓWIENIE MOŻESZ RÓWNIEŻ ZREALIZOWAĆ DROGĄ E-MAIL NA ADRES BIURO@AKADEMIA-SPA.PL

Pakiet 3 produktów

Kupując cały pakiet produktów ( olej do demakijażu, olej do masażu, krem do masażu ) otrzymujesz 20%  rabatu 

Pojemność opakowań:

- krem dio masażu - 200 ml 

- olej do demakijażu - 200 ml

- olej do masażu - 200 ml 

 

 

Naturalne surowce wykorzystane w linii kosmetyków do masażu

1.
Naturalne oleje roślinne

W linii kosmetyków do masażu wykorzystane są oleje roślinne, takie jak ryżowy, morelowy, winogronowy i masło z masłosza. Służą jako podłoże ułatwiające kontakt ze skórą i jednocześnie jako preparat wysoce nawilżający i odżywczy.

Naturalne oleje roślinne są bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dbają o zaopatrzenie w witaminy (A, D, E i K) oraz karotenoidy. Stosując je od wewnątrz – w pokarmie, lub aplikując od zewnątrz, dostarczamy organizmowi naturalnej witaminy E oraz sterole roślinne. Odpowiednio dobrane do cery mogą ją wspaniale odżywić, odmłodzić i regenerować. Aktywność biologiczna jest zapewniona w wysokiej jakości surowcach.

  1. Olejki eteryczne

Linia kosmetyczna do masażu jest bogata w olejki eteryczne – wspaniałe surowce roślinne, destylowane z wyselekcjonowanych inspiracji świata flory, o szerokim spektrum działania w  aromaterapii.

            Olejki eteryczne posiadają niezwykłą aktywność biologiczną, mają złożony skład chemiczny. Ich zdolność oddziaływania na skórę i organizm człowieka została rozlegle rozpisana w pielęgnacji ciała, są cennym elementem receptur kosmetyków. Obok niesamowitych zapachów, to walory wykorzystywane w aromaterapii, w zabiegach, masażach, kuracjach odmładzających i nawilżających. Poszczególne olejki eteryczne wspierają:

  • ochronę przed stresem oksydacyjnym
  • relaksację, skupienie, wyciszenie, detoksykację,
  • działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne.

Wpływają też kojąco na układ nerwowy i uogólniając: na cały organizm człowieka. Podczas zabiegu woń olejków zwiastuje kojący dobrostan dla ciała. Wyselekcjonowany zapach kompilacji trzech olejków: drzewa Ho, ylangowego i cedru wirginijskiego jest relaksujący i rewitalizujący.

  1. Naturalna witamina E
    Wykorzystana w kosmetykach linii do masażu witamina E jest naturalna i pochodzi z oleju roślinnego, Wykazuje też działanie antyoksydacyjne poprzez hamowanie procesów utleniania. Spaja działanie całej linii kosmetyków, ponieważ dzięki niej składniki zachowują świeżość i aktywność. 

 

  1. Ekstrakty roślinne

Ekstrakty naturalne pozyskiwane z roślin. Są silną pozycją składu kosmetyków całej linii do masażu. Posiadają moc głębokiego nawilżania oraz związki aktywne również w kontekście przeciwstarzeniowym.

 

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul. Kopernika 17 , Sopot 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa