Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Kurs masażu balijskiego

Starożytna technika masażu balijskiego wykorzystuje różne techniki masowania prowadzące do harmonizowania przepływu energii. Płynne ruchy wykonywane przez masażystę stymulują tkanki skórne i mięśniowe przynosząc ukojenie oraz głęboki relaks. Program szkolenia z masażu balijskiego obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Na kursie masażu organizowanym przez Akademię SPA poznasz orientalne techniki masażu prosto z Bali. Opowiemy o zaletach masażu balijskiego, przygotowaniach do zabiegu oraz wskazaniach i przeciwwskazaniach do jego przeprowadzenia. Poznasz orientalne techniki ucisku oraz dowiesz się jak użyć ciężaru własnego ciała podczas wykonywania masażu balijskiego. Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat oraz dyplom.

Właściwości masażu balijskiego

Masaż balijski odpręża i regeneruje. Doskonale niweluje napięcia powstałe w wyniku stresu, jest również elementem terapii wspomagającej depresję. Łagodzi skurcze mięśni, bóle głowy, a także dolegliwości związane z urazami stawów. Wpływa na znaczną poprawę zdolności ruchowych oraz krążenia krwi. Masaż balijski wspomaga układ odpornościowy oraz proces oczyszczania organizmu. Jest to terapia, która ma na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan pełnej harmonii.

Terapia balijska jest jedną z najpopularniejszych technik masażu orientalnego. Polega na uciskaniu, opukiwaniu oraz gładzeniu i rozcieraniu skóry dłońmi. Do masażu wykorzystuje się olejki eteryczne, najczęściej jaśminowe i różane. Masaż balijski łączy w sobie wiele technik, takich jak akupresura, streching i aromaterapia. Balijczycy wierzą, że całkowite rozluźnienie ciała i umysłu możliwe jest tylko podczas swobodnego przepływu krwi i tlenu wewnątrz organizmu. Po wykonaniu masażu, osoba masowana jest całkowicie odprężona i zrelaksowana.

 

700 zł Cena Promocyjna
900 zł Cena Regularna

Tylko teraz oszczędzasz 200 zł

 

Kurs masażu balijskiego 9-10.11 Tomasz Tomasik

6-7.04.2019 Warszawa 

 

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa