Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Kurs masażu Bańką metodą Japońską

Masaż bańkami to wspaniały zabieg drenujący. Stymuluje tkanki głębokie, poprawia krążenie, przyspiesza przemianę materii i procesy oczyszczające organizmu. Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu, a do tego - tak, to może być zaskakujące - jest przyjemny!

Dobrze wykonany masaż bańką chińską, na sposób japoński, jest w zasadzie bezbolesny i NIE powoduje wybroczyn. Jest za to bardzo skuteczny.

Ta metoda bazuje na opracowaniu węzłów chłonnych, wprowadzenia techniką manualną, a następnie pracy narzędziem (bańką) w sposób wytwarzający takie podciśnienia, które powoduje zassanie skóry oraz jej intensywne przekrwienie, nie wywołując jednak ani wylewów podskórnych ani bólu. Ten masaż nie tylko wyszczupla i ujędrnia skórę, ale także uspokaja i relaksuje.

Bańki stosuje się w medycynie naturalnej od około 3000 lat. Nie tylko rewelacyjnie oddziałują na kondycję skóry i całego organizmu, ale też pomagają w leczeniu wielu schorzeń.

W czasie szkolenia użyjemy bańki chińskiej gumowej, która jest jest odmianą bańki próżniowej (zimnej)


Po kursie zaoferujecie swoim klientom 30 - 50 minutowa sesję masażu pozwalającą uzyskać doskonałe efekty ujędrniające. To wesprze ich działania zmierzające do redukcji masy ciała i oczyszczenia organizmu oraz da dodatkowy efekt regeneracji i odzyskania sił.

Bańka chińska to najlepszy sprzymierzeniec do

  • usuwania cellulitu
  • redukcji tkanki tłuszczowej (z brzucha też!)
  • zmniejszenia widoczności rozstępów
  • wymodelowania sylwetki
  • usunięcia napięcia mięśniowe
  • pracy z problemami z ukrwieniem

 Kurs prowadzi Dominika, która zajmuje się wyłącznie japońskimi technikami pielęgnacji i uczyła się go również u źródła, w Tokyo, w Japonii.

 

   

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa