Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Kurs Lomi Lomi Nui

Podczas kursu Lomi Lomi Nui (masażu hawajskiego) dowiesz się, jak wielką uzdrawiającą moc może mieć dotyk. Zapoznasz się z różnorodnymi technikami masażu świątynnego Lomi Lomi Nui, wykonując między innymi automasaż.  Uwolnisz ciało od szkodliwego napięcia. Dodatkowo będziesz miał szansę zaznajomić się z kulturą i filozofią hawajską (huną), w tym poznasz: taniec hula, rytuały ludowe i wiele innych.

Samopoznanie ciała i duszy, kontakt z emocjami, harmonia i potencjał, dotyk pełen szacunku i wrażliwości – tak w skrócie można opisać hawajski masaż. Kurs Lomi Lomi Nui jest to fascynująca zmysłowa podróż, obejmująca także wyzwania umysłowe. W Akademii Spa masz szansę na głęboką wewnętrzną przemianę.

Nasz kurs Lomi Lomi Nui składa się z dwóch modułów po 5 dni. Jest skierowany do wszystkich tych, którzy chcą świadomie pracować ze swoim ciałem oraz z ciałem drugiej osoby, niezależnie od tego, czy planują się zajmować masażem prywatnie, czy zawodowo. Jeśli jesteś pracownikiem gabinetu Spa lub salonu kosmetycznego, to po ukończeniu kursu Lomi Lomi Nui będziesz przygotowany do samodzielnej, profesjonalnej praktyki.

 

1500 zł Cena Promocyjna
1700 zł Cena Regularna

Tylko teraz oszczędzasz 200 zł

 

Marta Gierczyńska

 

 

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa