Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Masaże stemplami ziołowymi - kurs

Do wykonywania tajskiego masażu stemplami ziołowymi wykorzystuje się kompresory o wysokiej temperaturze, co pozwala lepiej rozmasować napięte mięśnie. Na kursie poznasz techniki masowania stemplami ziołowymi, a także właściwości różnych ziół i przypraw, które są najczęściej wykorzystywane podczas tej techniki masażu. Dowiesz się jak odpowiednio dobierać zioła, jak tworzyć mieszanki oraz nauczysz się budowania stempli. Zapraszamy na kurs masażu stemplami ziołowymi w naszej szkole masażu.

Zobacz film

Tajski masaż stemplami

Tajski masaż stemplami to połączenie akupresury, aromaterapii oraz terapii termicznej. Dobroczynne działanie ziół to doskonała terapia, która pomoże z różnymi dolegliwościami i stanami zapalnymi. Stemple ziołowe to białe bawełniane torebki, do których wsypuje się mieszankę ziół i przypraw. Po podgrzaniu na parze, zioła i przyprawy uwalniają substancje korzystnie wpływające na układ krążeniowy i limfatyczny, pobudzając przemianę materii. Masaż tajski z zastosowaniem stempli działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo oraz odpręża osobę masowaną.

W naszej szkole masażu poznasz tajską technikę masażu stemplami ziołowymi. Kurs przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. W Akademii Spa organizowane są również kursy tajskiego masażu stóp oraz masażu całego ciała.

Zachęcamy do kontaktu z Akademią Spa przez formularz kontaktowy zamieszczony poniżej.

08-09.04.2019 Kołobrzeg

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa