Japoński Rytuał Masażu Twarzy – liftingujący masaż twarzy w połączeniu z kompleksową procedura wykonania zabiegu kosmetycznego!!!

 Czy procedura zabiegu kosmetycznego – demakijaż, tonizacja, peeling itp. mogą być wykonywane w formie masażu? Czy połączenie różnych technik masażu w jeden  w końcowym rezultacie pozwoli  nam uzyskać  spektakularne efekty? Czy masaż może stanowić alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej? Czy z „mapy twarzy” jesteś w stanie rozpoznać z jakim problemem może zmagać się Twój klient?

 Odpowiedzi otrzymasz na 2 dniowym kursie Japońskiego Rytuału Masażu Twarzy,  na którym poznasz jedną z najbardziej kompleksowych metod wykonania Rytuału Kosmetycznego metodą Japońską w formie ściśle określonych ruchów połączoną z intensywnie liftingującym i głęboko odprężającym masażem.

 Dlaczego warto zdobyć umiejętności wykonywania Japońskiego  Masażu Twarzy:

1. Technika Japońskiego Masażu Twarzy pozwala uzyskać podobne efekty jak zabiegi medycyny estetycznej i jest w 100% bezpieczną metodą.

2. 
W sposób bezinwazyjny i niezwykle relaksujący dla klienta możesz pozbyć się zarówno pierwszych oznak starzenia się jak i zaawansowanych zmarszczek.

3. Dodatkowym efektem masażu i wskazaniem dla nowej grupy klientów jest wpływ na psychikę, redukcję stresu i uczucia przemęczenia co może przyczyniać się do powstawania zmarszczek.  

4. Technika Japońskiego Masażu Twarzy łączy masaż rozluźniający mięśnie, drenaż limfatyczny, lifting i akupresurę co pozwoli Ci na indywidualne dobranie terapii dla klienta.

5. Klient wróci do Ciebie tylko wówczas jeśli będzie zadowolony z wykonanego masażu. Dlatego na 2 dniowym kursie poznasz jedną z najbardziej kompleksowych metod połączenia technik masażu aby w końcowym efekcie uzyskać spektakularne efekty.

 Program szkolenia to :
- część teoretyczna: historia i filozofia masażu japońskiego;
- zagadnienia dotyczące akupresury twarzy;

- przeciwwskazania i wskazania do masażu;
- ogólne zasady wykonywania masażu;
- praktyczne trening masażu – pełne dwa dni;

Skąd wiem, że ten masaż działa i dlaczego warto skorzystać z naszego kursu? ?

 Potwierdzają to uczestnicy naszych kursów. Poniżej tylko część opinii naszych kursantów!!!

Zarezerwuj zanim cena wzrośnie

Promocyjna Cena Kursu: 600 zł

Regularna Cena Kursu: 700,00 zł

Strona zostanie wyłączona za:

Oszczędzasz teraz 100,00 zł

Pozdrawiam,
Tomasz Tomasik

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.