Dominika Szczechowicz

Kiedy pierwszy raz pojechałam do Japonii, odkryłam, że to jest miejsce, w którym wiele rzeczy jest dokładnie takie, jak potrzebuję i jak mi się podoba. Styl życia, estetyka, jedzenie, stosunek do ciała, ład. Przez lata podróży i nauki – to poczucie się we mnie umacniało. Japonia to dla mnie nie kraj, ale sposób życia.
Zajmuję się naturalnymi japońskimi terapiami twarzy. Swoją wiedzę zdobywałam u źródła. Uczyłam się na słynnym uniwersytecie Yamano (kierunki: Beauty i Aesthetics), a potem u starych mistrzów w przeróżnych zakątkach Japonii. Pracowałam w gabinetach w Tokyo, a teraz prowadzę swoją własną praktykę w Warszawie oraz bloga wszystkiegojaponskiego.pl.

Wszystko, co robię wynika ze zdobytej wiedzy, doświadczeń zawodowych i osobistych. W Japonii nauczyłam się, że dobre życie to odnalezienie swoich talentów i doskonalenie ich każdego dnia. Bez ustanku.

Zapraszam na warsztaty poświęcone japońskim technikom pielęgnacyjnym w rozumieniu głębokiego naturalnego piękna i zdrowia. Szkolę, w ramach Akademii SPA, z Japońskiej Pielęgnacji, Kyukaku, Kabuki, Japońskiego Rytuału Masaży Twarzy i Kassaji. Jestem jedynym nauczycielem japońskiego KASSAJI® i pełnoprawnym właścicielem znaku i marki KASSAJI® w Polsce.

Każdy dzień, każda dodatkowa umiejętność, przynosi coś nowego. Z małych inspiracji mogą wyniknąć wielkie zmiany. Do zabaczenia w Akademii! Dominika