Karol Kocielnik

Cześć jestem Karol,

Skoro tutaj trafiłeś/aś, to zapewne niedługo się poznamy . Pozwól więc, że opowiem ci o mojej koncepcji na życie. Przygotuj się, bo lubię się rozpisywać.

Przejdźmy do historii, którą chcę ci opowiedzieć.

Masaż to od  niego wszystko się zaczęło, stanowi centralny punkt mojej zawodowej działalności, jest zarazem bardzo istotnym elementem mojego życia. Jest pasją i przyjemnością. Pewności, że pozostanie moim wiernym towarzyszem, nabrałem wcześnie – w 2011 roku, podczas drugich zajęć w mojej szkole masażu.

Od klientów wielokrotnie słyszałem, że mam niezwykły dar działania dotykiem, że jest to moim talentem.

Wszystkie takie opinie niezwykle mnie cieszą – stanowią bowiem nagrodę za zaangażowanie w moją pracę. Do każdego zabiegu staram się podchodzić indywidualnie. Choć bowiem jego bazę zawsze stanowi arsenał wykorzystywanych przeze mnie technik masażu, mam świadomość, że jest on jedynie medium, za którego sprawą wchodzę w kontakt z drugim człowiekiem. Człowiekiem wnoszącym w naszą interakcję swój osobisty bagaż emocji i doświadczeń, któremu ja – jako prowadzący zabieg – chcę wyjść naprzeciw.

Drugim filarem mojego życia jest działalność szkoleniowa, wykorzystując wszystkie opisane wyżej jak i niżej kompetencje tudzież doświadczenia staram się rozprzestrzeniać mój styl pracy oraz sens bezwarunkowej miłość do drugiego człowieka. Na moich szkoleniach przekazuję moją zdobytą przez te wszystkie lata wiedzę, staram się wpoić moim kursantom, jak piękna może być ich droga do zawodowego szczęścia. Mnóstwo praktycznej wiedzy sprawia, że podopieczni wchodzą z głową pełną pomysłów jak i koncepcji na swój własny styl, który zagwarantuje im stabilność życiową na rynku pracy.

Spotkać mnie możesz również na wykładach i zajęciach, gdzie mieszam znane mi techniki i podejścia. Wplatam w nie elementy automasażu, jogi, mindfulness, Tai Chi, pracy z oddechem czy medytacji przy dźwiękach mis tybetańskich. Nadrzędnym celem, który mi przyświeca, jest pokazanie ludziom, jak – za pomocą takich prostych czynności – czerpać radość z codzienności lub, mówiąc prościej, jak być szczęśliwym.

Trzecim filarem mojej zawodowej aktywności jest saunowanie. Jestem certyfikowanym szkoleniowcem i saunamistrzem oraz  dumnym posiadaczem tytułu Mistrza Polski SaunaMistrzów 2020

Saunowanie stanowi doskonałe dopełnienie masażu w mojej profesjonalnej działalności. Podobnie jak masaż stanowi bowiem realizację wizji pracy z człowiekiem rozumianym jako organiczna całość złożona z ciała i ducha, doświadczającego zmysłowo i poprzez emocje.

Aby mieć dobre rozeznanie w tym, jak działa nasza psyche, a więc emocje, myśli, uczucia, w wieku 27 lat zdecydowałem się podjąć studia magisterskie na kierunku psychologia. Tym, co zmotywowało mnie do wykonania tego kroku, był mój ukochany masaż hawajski Lomi Lomi Nui w którym równy nacisk kładzie się na warstwę manualną, jak i mentalną. Dzięki studiom psychologicznym jestem w stanie z empatią podejść do każdego klienta, będąc świadomym jego stanu emocjonalnego.

Dziękuję Ci za poświęcony czas.
Zapraszam do mojego świata