Martyna Kruszyk

Zafascynowana naturą i jej ogromną mocą w przywracaniu zdrowia i urody stworzyłam w Ostrowie Wielkopolskim miejskie spa OD’NOVA – pierwsze i jedyne w pełni naturalne SPA, holistyczne miejsce pielęgnacji ciała, które staje się właśnie marką franczyzową.

Kocham prostotę i proste rytuały pielęgnacyjne, dające duże efekty. Jestem zwolenniczką naturalnych, nieinwazyjnych terapii anti-ageing i naturalnych kosmetyków. Specjalizuję się w modelowaniu twarzy masażem oraz wyjątkowo relaksującym, opartym na założeniach masażu psychosomatycznego „Holistycznym rytuale pielęgnacji ciała”.

Posługuję się prawdziwą aromaterapią dla uzyskania spektakularnych efektów kosmetycznych i nie tylko. Celem mojej pracy szkoleniowej i consultingowej jest zaszczepienie miłości do naturalnej, holistycznej pielęgnacji wśród masażystów, kosmetyczek, właścicieli i managerów ośrodków SPA i wellness. Jestem przekonana, że natura, powrót do korzeni i wysokoefektywne techniki manualne są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie życiem w stylu eco i slow life oraz prowadzą do sukcesu w branży beauty.

Doradzam więc jak tworzyć skuteczne i rentowne, w pełni naturalne zabiegi, komponując „szyte na miarę” menu zabiegowe hotelowych i dziennych SPA.

Fascynuje mnie praca z ciałem. Wciąż zgłębiam tajniki orientalnych i egzotycznych masaży, aby tworzyć autorskie zabiegi i rytuały, którymi dzielę się podczas kursów prowadzonych w Akademii SPA, na które z serca zapraszam!